fbpx
Jõulupidu Toiduakadeemias
Aitame korraldada sinu firma jõulupidu

Superhea söök, jook ja meelelahutus

Hubased ruumid ja hea teenindus

Õpime meeskonnaga midagi uut söögi vallas

Toiduakadeemia võimalused

  • Tallinnas ja Tartus

    Mõlema linna kesklinnas asuvates õdusa atmosfääriga ruumides on sinu seltskonnal võimalus valmistada gurmeetoite koos Eesti tippkokkadega (jah, täpselt nii nagu kõik need ägedad köögilahingud telekas), saada uusi põnevaid kokkamisnippe ja nautida üheskoos valminud maagiliselt maitsvat mitmekäigulist õhtusööki!

  • Sommeljee & fotograaf

    Soovi korral kutsume teile kohale ka sommeljee, kes tutvustab toidu kõrvale veinimaailma saladusi ja sobitab toidu kõrvale parimaid jooke. Võta kaasa kasvõi punane vaip, ettevõtte logoga fotosein ja fotograaf!

  • Abivalmis meeskond

    Meie professionaalne, abivalmis ja pikaajalise kogemusega meeskond teeb kõik selleks, et teie seltskonna pidu oleks meeleolukas, toidud imemaitsvad ja boss õnnelik!

Kliendid kiidavad

Kõik oli suurepärane! Kokk oli väga tubli, teenindaja ka iga sekund oma kohal. Ruum ise on teil väga hästi kujundatud. Täna ütleks, et parim koht Tallinnas taoliste ürituste läbi viimiseks.

Kogu meie kollektiivi poolt üks suur suur kummardus, meie õhtu oli lihtsalt SUPER! Kogu Toiduakadeemia meeskond, kelle seltsis me õhtu veetsime, oli väga tore, professionaalne, lõbus ja väga kaasahaarav. Saime juurde palju teadmisi ja kogemusi, kõhud said täis imemaitsvaid toite ja mis kõige tähtsam – saime kõik väga hea tuju ja emotsiooni. Külastame Teid kindlasti veel!

Toit oli superhea, samuti meid juhendanud kokk ja teenindus oli meeldiv. Absoluutselt palju parem kui õhtusöök restoranis!

Toit oli superhea, samuti meid juhendanud kokk ja teenindus oli meeldiv. Absoluutselt palju parem kui õhtusöök restoranis!

Külastades Toiduakadeemiat rahvusvahelise (Läti, Leedu, Soome, Eesti) seltskonnaga, kogesime midagi enneolematut. Siiani ei ole kunagi meie seltskond omavahel nii palju suhelnud kui sellel üritusel. Osav peakokk Tarvo suutis 24-pealise inimestehulga üles sulatada ja koos tööle panna. Lisaks üheskoos kokkamisele kohtuti pika laua taga, kus 5-käiguline õhtusöök oli vapustavalt maitsev. Täname väga Toiduakadeemia tervet tiimi ning soovitame kindlasti rahvusvahelistele seltskondadele üksteisega paremini tutvumiseks just seda kohta.

Broneeri jõulupidu juba täna!

Tallinna ruumides mahutame kuni 70 osalejat, Tartus kuni 28 osalejat.
PS! Tallinnas on meil olemas ka puuküttega ahi, kus kõik toidud valmivad elaval tulel! 

Broneeri firma jõulupidu kohe, sest ajad täituvad kiiresti!
Lisainfo saamiseks või broneerimiseks täida all olev vorm, et saaksime Sulle pakkumise teha.


Ole kursis Toiduakadeemia
pakkumistega.

Telli värsked uudised e-posti

Toiduakadeemia OÜ

TALLINNAS

TARTUS