fbpx
Märtsis kõik üritused -20%

Superhea söök, jook ja meelelahutus

Hubased ruumid ja hea teenindus

Õpime midagi uut söögi vallas

Ei jaksa enam kodus istuda?
Astu rutiinist välja ja pea oma sünnipäev, seminar või meeskonnaüritus Toiduakadeemias.
Toiduakadeemia ruumid on avarad ja hubased, keskkond soosib uute ideede teket, turgutab meeskonnavaimu,
pakub meeldejäävaid elamusi ning suurepäraseid maitseid.

Kogenud koka juhendamisel valmib osalejate käte all mitmekäiguline õhtusöök. Hiljem istutakse lauda, nauditakse koostöös sündinud roogadest saadavaid maitseelamusi ja tuntakse ennast hästi. Nii möödub meeleolukas õhtu, mida hiljem hea kolleegidega meenutada. Ühise kokkamise käigus õpite kindlasti ka üksteist paremini tundma ja võite avastada oma kolleegides uusi põnevaid tahke.

KUNI MÄRTSI LÕPUNI KÕIK KOKKAMISÜRITUSED 20% SOODSAMAD!
Kui naudite veel kodukontorit ja väljas ei käi, siis saame kokata ka virtuaalselt. 
Lisainfot virtuaalse tiimiürituse kohta leiad siit

Toiduakadeemia võimalused

 • Ruumid

  Sadama vahetus läheduses, kesklinnas asuvas õdusa atmosfääriga ruumides on sinu seltskonnal võimalus valmistada gurmeetoite koos Eesti tippkokkadega (jah, täpselt nii nagu kõik need ägedad köögilahingud telekas), saada uusi põnevaid kokkamisnippe ja nautida üheskoos valminud maagiliselt maitsvat mitmekäigulist õhtusööki!

 • Veinipakett

  Soovi korral kutsume teile kohale ka sommeljee, kes tutvustab toidu kõrvale veinimaailma saladusi , põnevaid lugusid, huvitavaid fakte ja sobitab toidu kõrvale parimaid jooke.

 • Abivalmis meeskond ja esitlustehnika

  Meie professionaalne, abivalmis ja pikaajalise kogemusega meeskond teeb kõik selleks, et teie päev kulgeks sujuvalt, kokkamine oleks meeleolukas, toidud imemaitsvad ja boss õnnelik! Lisaks paneme valmis vajaliku esitlustehnika seminari läbiviimiseks.

Kliendid kiidavad

Kogu meie kollektiivi poolt üks suur suur kummardus, meie õhtu oli lihtsalt SUPER! Kogu Toiduakadeemia meeskond, kelle seltsis me õhtu veetsime, oli väga tore, professionaalne, lõbus ja väga kaasahaarav. Saime juurde palju teadmisi ja kogemusi, kõhud said täis imemaitsvaid toite ja mis kõige tähtsam – saime kõik väga hea tuju ja emotsiooni. Külastame Teid kindlasti veel!

Toit oli superhea, samuti meid juhendanud kokk ja teenindus oli meeldiv. Absoluutselt palju parem kui õhtusöök restoranis!

Külastades Toiduakadeemiat rahvusvahelise (Läti, Leedu, Soome, Eesti) seltskonnaga, kogesime midagi enneolematut. Siiani ei ole kunagi meie seltskond omavahel nii palju suhelnud kui sellel üritusel. Osav peakokk Tarvo suutis 24-pealise inimestehulga üles sulatada ja koos tööle panna. Lisaks üheskoos kokkamisele kohtuti pika laua taga, kus 5-käiguline õhtusöök oli vapustavalt maitsev. Täname väga Toiduakadeemia tervet tiimi ning soovitame kindlasti rahvusvahelistele seltskondadele üksteisega paremini tutvumiseks just seda kohta.

Broneeri oma üritus juba täna!

Mahutame kuni 30 osalejat.
PS! Meil on olemas ka puuküttega ahi, kus valmivad kõige paremad pitsad! 

Lisainfo saamiseks või broneerimiseks täida all olev vorm, et saaksime Sulle pakkumise teha.


  Ole kursis Toiduakadeemia
  pakkumistega.

  Telli värsked uudised e-posti

  Toiduakadeemia OÜ

  TALLINNAS